Želetavka

Želetavka

Obsah stránky

Základní informace

Poloha a doprava

Mapa místa, souřadnice GPS 48.9571172N, 15.6903300E

Doprava vlastní, lze využít IDS JMK, který zajíždí do obce Zblovice + 15 minut chůze.

Ubytování a stravování

Účastníci tábora jsou ubytovaní po dvou ve stanech s pevnou podlážkou a podsadou. Součástí tábora je správní budova s kuchyní včetně sociálního zázemí pro kuchařky a správce. Správce je přítomen po celou dobu pobytu. V budově se nachází ošetřovna a místnost, kterou lze využít např. k sušení oděvů. Maximální kapacita tábora je 70 osob.

Součástí tábora je vlastní studna (pitná voda) včetně rozvodu vody ve správní budově a v umývárně. Teplá voda pro osobní hygienu účastníků je zajištěna ohřevem v kotli na dřevo.

K dispozici je hřiště na malou kopanou, dvě hřiště na volejbal (případně nohejbal), dvě hřiště na badminton, dva stoly na stolní tenis, ruský kuželník a vzduchovková střelnice (včetně vzduchovek). Náplní tábora mohou být nejen sportovní aktivity v táboře, ale i vodní nebo pěší turistika za poznáváním místních pamětihodností (hrad Bítov, zámek Vranov, zřícenina Cornštejna). Koupání je možné na Vranovské přehradě. Příjemné je jistě i posezení u táborového ohně.

Je předpokládána účast Vašeho kuchaře a vaření z Vašich zásob. Po dohodě lze zajistit kuchaře z řad zaměstnanců školy, popřípadě i zajištění zásob od našich dodavatelů. Vybavení kuchyně K dispozici je plně vybavená kuchyně včetně dvou sporáků na PB, varné stoličky na PB, elektrické fritézy, elektrického varného kotle, dvou lednic, dvou mrazáků, potřebného nádobí a jídelního vybavení pro všechny účastníky tábora.

Ceník pronájmu

Cena pronájmu tábořiště bez stravování a dopravy činí 29 000 Kč / týden. Cena zahrnuje ubytování ve dvoulůžkových stanech s podsadou, využívání sportovišť včetně tří pramic a dvou kanoí na Vranovské přehradě, využití vybavení kuchyně a energie. Cena nezahrnuje ložní prádlo – je nutné mít vlastní spacáky.

Po dohodě můžeme zajistit:

  • dopravu autobusem z Brna (cena fakturována dle ceny dopravce);
  • kuchařky (2 kuchařky = 8 320 Kč / turnus);
  • zásoby od našich dodavatelů (cena je odvislá od počtu účastníků na turnusu).

Termíny

Volné termíny lze zjistit u Bc. Jiřího Vaňka, viz. "kontakty".

Kontakty

V případě Vašeho zájmu o výše uvedené termíny kontaktujte prosím Bc. Jiřího Vaňka (tel.: 605 542 263, e-mail: jiri.vanek@cichnovabrno.cz). U něj můžete získat další informace o tábořišti, jeho provozu a objednat pronájem tábořiště.

PaedDr. Vladimír Šimíček, ředitel Střední školy informatiky, poštovnictví a finančnictví Brno Čichnova 23, 624 00 Brno

Fotogalerie

7.jpg 8.jpg 9.jpg 10.jpg 11.jpg zeletavka_01.png zeletavka_02.png